Yorum RSS
Tümü
Yorum için giriş yapın veya üye olun.
 • 16.09.2010phd
  Biz neden namaz kilamiyoruz?ulke bizim, camii bizim, ne hikmetse namaz kilmaya geldi mi yasak. . . bu nasil celiski, yaozgur bir ulke degilsin ya da birileri seni bu konuda manipule ediyor. . .
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010Rok_ve_R
  ol
  Türkiye de kapitalist bir ülke olduğu içingelsinler, ayin mi yapmak istiyorlar, tamam onu da yapsınlar, ama bir bedeli olsun. Versinler kişi başına 5000 Dolar, isterlerse içerde göbek bile atsınlar. Bakalım işin içinde para olunca yapabiliyorlarmı gevezeliklerini. Ne de olsa kapitalizmi ABD den öğrendik. ABD den geldikleri için anlarlar.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010yenimode
  lll
  AvrupaAVRUPA KOVUYOR BAKIN FIRANSAYA. . ROMENLERİ KOVDU. . İNSAN GİBİ GELİP KURALLARA UYARLARSA BUYURSUN GELSİNLER YOK OLAY CIKARIRIZ DİYORLARSA KOVSUNLAR. . BUNLARI BURASI KİMSENİN BOROZANINI İSTEDİGİ GİBİ ÖTTÜRE BİLECEGİ BİR ÜLKE DEGİL
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010Shemma
  Ayasofya da ayınBu insanlarin Ayasofyada ayin yapmalarina izin vermak, hatta duzenli bir sekilde-muayyen saatlerde ayine acilmasi-Turkiyenin itibarini arttirir ve Hiristiyanliga olan saygimizi teyid eder.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010eturgut1
  Başladı dönüşümTrabzonda musade edeceksın, Akdamarda musade edeceksın, heybelı adada okulunu acacaksın şimdi geleceksin Ayasofyada olmaz diyeceksin. Bu ne lahana bu ne periz kardeşim böyle lütfen size bu ülkenin gerçekleri zamanında hatırlatıldı toplum pisikolojisi ortada en ufak bir olay çıkması durmunda dünya bizi tefe koyar.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010feraye06
  Ülkeye giriş yasağı koy...Yakın zamanda bir ingiliz vatandaşı abd başkanına internette küfretti diye ömür boyu abd. ye giriş yasağı getirildi. Böyle tahrikçiler için de biz en sert önlemleri alalım. Bu durumu kaşımaya devam etmelerinin mümkün olmadığını dünya alem görmelidr. Bunlar kesin İsrail'in son zamanda zedelenen imajını başka yönden Türkiye'ye çektirmeye çalışan lobicilerin işidir. Oyuna gelmemeli sert tedbirler almalıyız.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010kcoolmoo
  n
  Ayasofya gerçeği değişmelibence ayasofya cuma günleri cuma namazına, pazar günleri ayine açılmalı. diğer günler müze olmalı. ortayol ve hoşgörü budur.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010KORHAN30
  Amcalar çizmeyi aşıyorlar..NE BU HAL YAHU ?ÇİZMEYİ AŞIYORLAR. HÜKÜETİMİZİN HOŞ GÖRÜŞÜNÜ SUİSTİMAL EDİYORLAR. OLAMAZ BÖYLE BİR ŞEY. GEL ADAM GİBİ, AL BİLETİNİ GİR GEZ VE ADAM GİBİ DE ÇIK GİT. .
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010YeniErge
  nekon
  Müzede saçmalıkAyasofyada namaz kılana ceza verilirken, ayine izin verilmesi skandal olur. Ayrıca Ayasofya ile daha önce ayin yapılan sümela'yı bir tutmak da akıl dışıdır.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010Antikus1
  234
  Hani özgurluk vardıevet verenler nerde ozgurluk
  Yorumu Oyla
Bu habere yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız ya da yeni üye olmanız gerekli.
E-posta
Şifre
Giriş
Şifremi UnuttumAktivasyon Kodu Gönder
Üye OlunHenüz üye değilseniz
Yorumlarınızı facebook veya twitter ile giriş yaparak iletebilirsiniz.