Yorum RSS
Tümü
Yorum için giriş yapın veya üye olun.
 • 17.09.2010hakangun
  Buna izin verilmemeligelsinler izin alsınlar arsa talep etsinler yeni kilise açsınlar eyvallah ama bu yapılanlar tamamen provakasyon ve show amaçlı ben diğer yapılan ayinlerede karşıyım ne demek sümele manastırında ayin orasıda bir tarihi eser sonuçta hükümetin amacı ne hala anlamış değilim yada bu kadarını yediremediğimden anlamamaya çalışıyorum.
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010zanner
  Neden olmasinneden olmasin, birakalim dualarini etsinler, bir sakincasi yok. diger ulklerde muslumanlar nasil camilerinin insa edilmesi icin izin aliyorlarsa bunun icinde izin alinabilir. bunun yanisira herhangi bir islam ulkesinde hristiyanlarin ibadet edebilecegi bir kiliseye rastlamadim. Madem onlar bizimdinimizie saygi duyuyorlarsa biz de onlarin dinine saygi duymaliyiz. Ayasofya elden gidiyor soylemlerinin hic bir geregi yok
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010Shemma
  Ayasofya da ayınBu insanlarin Ayasofyada ayin yapmalarina izin vermak, hatta duzenli bir sekilde-muayyen saatlerde ayine acilmasi-Turkiyenin itibarini arttirir ve Hiristiyanliga olan saygimizi teyid eder.
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010S.Kaufma
  n
  .....Ayasofya Ortadox Hristiyan Meshepi icin Mekkedir, Kabedir. . Adamlarin kitaplarinda orf adetlerinde Ayasofya cok onemlidir. Adamlar dinlerini yasiyorsa en azindan istisna gunlerde ibadetlerine izin verilmesi. . Mekke sehri ingilizlerin olsaydi Kabeye haca gidemeseydiniz ne olurdu?? Adamlar deseydi burasi ingiliz topragi buda ingiliz mali olmaz? O zaman iste onlar kotu olucakti. . Dusunun. . . Adam gelmis iki duasini etmis gitmis. Nolcak? Ayasofyanin minarelerini yikip Canmi takicakla
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010dexter22
  Olayları karıştırmayalım...özgürlük değil provakasyondur bu...olay çok açık ve net provakasyon öncelikle sağduyulu olmalıyız hep beraber ve ülkemiz için birlikte hareket etmeliyiz. . . büyük resmi görün bizi haksız duruma düşürmek için çabaları var. . . UYANIN. . .
  Yorumu Oyla
 • 17.09.2010mehsa
  Bu dunyaHEPIMIZE YETER. . . . .
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010JoeBrown
  Ayasofya fatih tarafından satın alınmıştır..ve bizimdir. . .
  Yorumu Oyla
 • Sümela'yı açtınız yaAyasofya'yı da artık ibadete açarsınız.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010Çöl_Kapl
  ani
  Para ile ayasofyayı satmak mı?Saçmalamasın kimse. Fatih Sultan Mehmet şahsi servetinin tamamını hatta üstüne devlet hazinesine borçlanarak Ayosofyayı Rahiplerden satın almıştır. Orası bir Hristiyan ibadethanesi değil İslam Aleminin En büyük kumandanlarından birinin bize mirasıdır. Sahip çıkmazsak teslim olursak Fatihin yüzüne bakamayız.
  Yorumu Oyla
 • 16.09.2010phd
  Biz neden namaz kilamiyoruz?ulke bizim, camii bizim, ne hikmetse namaz kilmaya geldi mi yasak. . . bu nasil celiski, yaozgur bir ulke degilsin ya da birileri seni bu konuda manipule ediyor. . .
  Yorumu Oyla
Bu habere yorum yazabilmeniz için üye girişi yapmanız ya da yeni üye olmanız gerekli.
E-posta
Şifre
Giriş
Şifremi UnuttumAktivasyon Kodu Gönder
Üye OlunHenüz üye değilseniz
Yorumlarınızı facebook veya twitter ile giriş yaparak iletebilirsiniz.